Технології опломбування та опечатування

Україна, 02100, Київ, бульвар Верховної Ради, 7

тел./факс: (044) 503 04 95

vodafone (050) 352 70 81 kyivstar (096) 816 82 78 lifecell (063) 304 26 92

plomba-info@ukr.net

 

Контрольний стікер "ПРОВЕДЕНО ДЕЗЕНФЕКЦІЮ!"

Рейтинг:
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 100 шт.
Ціна: 0.86 грн
Кількість:
Контрольний стікер "ПРОВЕДЕНО ДЕЗЕНФЕКЦІЮ!" Контрольний стікер "ПРОВЕДЕНО ДЕЗЕНФЕКЦІЮ!"

Опис

Щоразу після санітарної обробки доступ до приміщень та об'єктів пломбується спеціальним стікером і при наступному відкриванні контролюється його цілісність. На стікері нанесена попереджувальна інформація, а також за бажанням замовника може бути доданий: номер, поля дати і підпису відповідальної особи, логотип та інше.

Спеціальна технологія виготовлення матеріалу пломби-наклейки робить неможливим її відклеювання без видимих слідів. При відклеюванні на пломбі-наклейці з'являється напис (OPEN / VOID).

Контрольний стікер має високі адгезивні властивості, а її матеріал витримує великі перепади температур.

Контрольні стікери призначені для контролю доступу до об'єктів, які вимагають дотримання режиму зберігання і контролю. Також є універсальним маркувальних та ідентифікаційним засобом.

Контрольні стікери можуть використовуватися на різних типах поверхонь. Їх також використовують в якості індикаторних наклейок для опломбування. Можна виготовити пломбу наклейку з вашим логотипом.

Характеристики контрольного стікера

Матеріал поліестер
Можливі розміри 60х20 мм, 70х20 мм, 93х25 мм
Можливий колір помаранчевий, червоний
Порядковий номер на замовлення
Нанесення логотипу від 1000 шт.
Температура наклеювання не нижче 0°С
Сліди на поверхні об'єкту при відклеюванні залишає/не залишає
Температура використання від -50ºС до +60ºС
Установка вручну
Упаковка по 1000 штук в упаковці

 

Інструкція по застосуванню контрольного стікеру

Опломбування відбувається легко і швидко, шляхом накладення пломби-наклейки на ділянку можливого доступу. при спробі відкривання об'єкта - на пломбах-наклейках в місці відклеювання проявляються індикаторні написи OPEN / VOID, які легко виявляються візуально і зберігаються при спробі повторного наклеювання.

УВАГА! Пломби-наклейки необхідно зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, захищеному від прямих сонячний променів. Перед опечатуванням при низьких температурах навколишнього середовища пломби-наклейки необхідно тримати в теплому місці (наприклад, внутрішню кишеню одягу). Написи на пломбі потрібно робити перед її наклеюванням.

У разі виявлення слідів розтину пломби або ознак її руйнування, зняття необхідно проводити в присутності спеціально створеної комісії із складанням акта в & nbsp; довільній формі або в порядку, встановленому організацією, яка застосовує пломби. Зняті з об'єкта пломби і оформлені документи упаковуються в конверт і направляються на експертне дослідження. Ті ж дії необхідно зробити і в разі виявлення недостачі вантажу, цінностей.

 

Відеоогляд контрольного стікеру

 

 

Категорія: пломби-наклейки

 

КОНТАКТИ ДОСТАВКА СПОСОБЫ ОПЛАТИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

02002, м. Київ, Україна
вул. Микільсько-Слобідська, 2-Б
+38 (044) 503-04-95
plomba-info@ukr.net

 

Безкоштовна доставка по Україні всіх замовлень вiд 2000 грн.При підтвердженні оплати до 13:00, замовлення буде відправлено в той-же день.Доставка Новою Поштою.

- Оплата по розрахунковому рахунку (ви отримаєте рахунок на оплату);
- Готівкою (накладений платіж у перевізника);
- Банківська карта (у нас в офісі при самовивозі)

ТОВ «Гарант-Центр» здійснює повернення товару згідно Закону України «Про захист прав споживачів» строком 14 днів. Вартість повернення за домовленістю.
 
Отзыв
Company MAXXmarketing GmbH
 
 

Все під контролем!

Обратный звонок

Помилкове введення
Помилкове введення