Технології опломбування та опечатування

Україна, 02100, Київ, бульвар Верховної Ради, 7

тел./факс: (044) 503 04 95

vodafone (050) 352 70 81 kyivstar (096) 816 82 78 lifecell (063) 304 26 92

plomba-info@ukr.net

 

Пломба-наклейка Щит

Рейтинг:
при замовленні круглої Ø5мм. - 0,24 грн. з ПДВ
при замовленні круглої Ø10 мм .. - 0,30грн. з ПДВ
при замовленні 20х12. - 0,36 грн. з ПДВ
Виготовляємо НА ЗАМОВЛЕННЯ ВАШ РОЗМІР
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 100 шт.
Ціна: 0.36 грн
Кількість:
Опис
Характеристики
Відеоогляд

Спеціальна технологія виготовлення матеріалу пломби-наклейки робить неможливим її розтин без видимих ​​слідів. При відклеюванні на пломбі-наклейці з'являється напис (OPEN / VOID).

Пломба-наклейка має унікальну технологію виготовлення, яка дозволяє в найкоротші терміни робити наклейки різних форм і розмірів найменшими тиражами.

Номерні пломби-наклейки "Щит" призначені для контролю доступу до об'єктів, які вимагають дотримання режиму зберігання і які неможливо опечатати стандартними засобами пломбування: коробки, ящики, сейфи, комп'ютери, АТМ- касети та інше. Також пломби-наклейки є універсальним маркувальних та ідентифікаційним засобом.

Характеристики пломби-наклейки Щит

Матеріал поліестер
Стандартні розміри Ø5мм, Ø10мм, 20х12 мм
Колір червоний
Порядковий номер 7 цифр
Нанесення логотипу від 1000 шт.
Температура наклеювання не нижче 0ºС
Сліди на поверхні об'єкту при откреіваніі залишає
Температура використання від -50ºС до + 60ºС
Установка вручну
Упаковка по 1000 штук в упаковці, блоками по 10 шт.

 

Інструкція по застосуванню пломби-наклейки Щит

Опломбування відбувається легко і швидко, шляхом накладення пломби-наклейки на ділянку можливого доступу. при спробі відкривання об'єкта - на пломбах-наклейках в місці відклеювання проявляються індикаторні написи OPEN / VOID, які легко виявляються візуально і зберігаються при спробі повторного наклеювання.

УВАГА! Пломби-наклейки необхідно зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, захищеному від прямих сонячний променів. Перед опечатуванням при низьких температурах навколишнього середовища пломби-наклейки необхідно тримати в теплому місці (наприклад, внутрішню кишеню одягу). Написи на пломбі потрібно робити перед її наклеюванням.

У разі виявлення слідів розтину пломби або ознак її руйнування, зняття необхідно проводити в присутності спеціально створеної комісії із складанням акта в довільній формі або в порядку, встановленому організацією, яка застосовує пломби. Зняті з об'єкта пломби і оформлені документи упаковуються в конверт і направляються на експертне дослідження. Ті ж дії необхідно зробити і в разі виявлення недостачі вантажу, цінностей.

 

Відеоогляд пломби-наклейки Щит

 

 

Категорія: пломби-наклейки

Отзыв
Anik,
Требовались пломбы наклейки на средства измерения, чтобы клиенты не манипулировали показателями данных. Их всех пломб остановились на номерных пломбах-наклейках ""Щит"". Можно брать много. Хорошая цена. Превосходное качество
Company MAXXmarketing GmbH
 
 

Все під контролем!

Обратный звонок

Помилкове введення
Помилкове введення