Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ТМ ТЕХНОЛОГІЇ ОПЛОМБУВАННЯ з 2000 року розпочала реалізацію проекту впровадження сучасних НОМЕРНИХ засобів опломбування/ опечатування та заміни застарілих неефективних технологій (свинець, сургуч, мастика/ пластилін, паперові наклейки).

ТМ «ТЕХНОЛОГІЇ ОПЛОМБУВАННЯ» – провідний оператор ринку України з виробництва і реалізації засобів опломбування та індикаторів збереження об’єктів.

10 компаній-партнерів у найбільших містах країни, формують розгалужену дилерську мережу, яка дозволяє оперативно забезпечувати потреби найвибагливіших клієнтів.

 

Наші споживачі (а це більше 5000 організацій та підприємств) змогли по заслузі оцінити переваги роботи з нами. Це, насамперед:

 1. найкраще співвідношення «ціна-якість» забезпечене найновішим сучасним обладнанням;
 2. бездоганне забезпечення поставки продукції у найкоротші терміни (завдяки власному виробництву та наявності великих складських запасів);
 3. сертифікована система управління якістю, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001;
 4. наявність широкого асортименту засобів контролю доступу, який дозволяє опломбувати/опечатати будь-який об’єкт;
 5. оперативне маркування та послідовна нумерація, яка робить пломби унікальними (підробити або замінити їх неможливо!);
 6. ми свідомо відмовились від контрафактної продукції сумнівного походження та кустарних клонів, і закликаємо Вас зробити те ж саме: парашут не обирають найдешевший – це Ваша безпека.

Наші партнери – лідери галузі безпеки, науково-дослідні інститути, юридичні, страхові та консалтингові компанії дають нам можливість оперативно відстежувати ситуацію як на світовому ринку, так і в Україні, своєчасно знайомитися з новою продукцією, постійно удосконалювати асортимент виробів та технології їх застосування.

Наш стиль роботи – це комплексний підхід до вимог споживача: не тільки виробництво і реалізація товару, а й спільне визначення ефективних методів і засобів контролю зберігання об’єктів, післяпродажний супровід поставленої продукції, юридичні консультації, впровадження інноваційних технологій.

Працюючи з нами,  Ви гарантовано отримуєте:

 • новітні технології опломбування/ опечатування;
 • високу якість продукції;
 • надійного, досвідченого партнера;
 • своєчасність поставок;
 • гнучкі ціни.

З НАМИ У ВАС ВСЕ БУДЕ ПІД КОНТРОЛЕМ!

 
 

Все під контролем!