Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пломби наклейки

Пломби-наклейки - один з передових винаходів, який дозволяє опломбувати будь-який об'єкт,  який неможливо опломбувати іншими типами пломб. Пломби-наклейки часто називають одноразовими захисними стікерами. Всі вони пронумеровані, що дозволяє уникнути підробки і є справжнім гарантом безпеки.

Після опломбування об'єкта номерні пломби-наклейки неможливо відклеїти без їх руйнування або появи на них написів, що попереджають про їх порушення.

Застосовуються для опломбування об'єктів, де немає отворів (вушок) для установки пломб: сейфів, дверей приміщень, вітрин, ящиків, коробок, стиків корпусів обладнання, приладів електроенергії, електролічильників, лічильників газу і води, і багатьох інших аналогічних об'єктів. 

Де замовити гарантійні наклейки (захисні стікери)?

На нашому сайті ви можете замовити і купити самоклеючі пломби-наклейки для будь-якої офісної і банківської техніки. Ціна - від виробника. В описі кожного товару знаходиться фото і відео, для швидкого ознайомлення з наклейками. Виготовленням пломб займається наша компанія, тому можливий продаж в роздріб. Для оптових покупців завжди передбачена знижка.  У нашому офісі можна отримати зразок будь-якого товару.

Види пломб-наклейок

Company MAXXmarketing GmbH
 
 

Все під контролем!