Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Новини

 

Шановні друзі, колеги, партнери!

 

Під час дії військового часу замовлення приймаються за телефонами:

(050) 331-34-86,     (096) 816-82-78 

або електронною поштою:  plomba-info@ukr.net

 

 

ТМ ТЕХНОЛОГІЇ ОПЛОМБУВАННЯ вже 10 років забезпечує ресторани і кафе швидкого харчування найнадійнішими засобами опломбування, розробленими спеціально для доставки від ресторану до споживача. Але, як ми бачимо не всі мережі з відповідальністю підходять до цього питання.

З бажанням заощадити компанії використовують звичайний папір з клейовою основою, який не має абсолютно ніяких захисних або гарантійних властивостей.

NE GARANTIYNIE STIKERY SMALL

Така наклейка довільно відклеюється при найменших змінах в температурі або вологості.

Якщо ви дійсно хочете убезпечити своїх працівників і клієнтів використовуйте тільки якісні, перевірені багатьма пломби-наклейки і гарантійні стікери. Рекомендуємо використовувати спеціально розроблені Гарантійні стікери "Якість гарнтовано!"

GARANTIYNIE STIKERY SMALL

Такий контрольний стікер має високі адгезивні властивості, а матеріал витримує великі перепади температур і вологості. За бажанням замовника може бути доданий: номер, логотип, перфорація та інше.

Якщо сумніваєтеся в якості, ми можемо безкоштовно відправити вам зразки або провести консультацію (он-лайн консультацію) з демонстрацією продукції на реальних об'єктах.

МАКЕТ1 продизенфицированно

При пандемії COVID-19 безпека працівників і клієнтів - один з головних пріоритетів, тому контроль доступу до об'єктів і приміщень (в тому числі після санітарної обробки) буде тільки посилюватися.

Забезпечити його в умовах карантину і підвищених заходів безпеки допоможуть контрольні стікери на основі пломби-наклейки. На стікері можливе нанесення попереджувальної інформації, а також (за бажанням замовника): номер, поля дати і підпису відповідальної особи, логотип, штрих-код.

Нагадуємо, що ТМ "Технології опломбування" дотримується правила "безпечна доставка". Всі замовлення відвантажуються після дезінфекції поверхні і запаковуються в плівку.

У сучасних технологіях управління технікою здійснюється за допомогою радіо, оптичних, або інфрачервоних портів. Останні часто використовуються в управлінні телевізорами, фото і відеокамерами, та іншими пристроями.

Використання пломб-наклейок для захисту оптичних та інфрачервоних портів.

Пластикові пломби, пломби-наклейки і сейф-пакети є обов'язковим атрибутом в банківському бізнесі. Оптимізація і розвиток процесів обробки готівки в сучасних банках включає впровадження процесів автоматизації і, як наслідок, використання більш сучасних методів опломбування та опечатування.

Пломба-наклейка Гарант 20х20 мм чорного кольору - це найменша пломба в лінійці наклейок типу ГАРАНТ (не залишають слід на поверхні після відклеювання). Її унікальна особливість - це чорний колір, який не пропускає світло та інфрачервоне випромінювання.

GARANT 20x20 black

Така пломба-наклейка ідеально підходить для:

- заклеювання камер мобільних телефонів та смартфонів для уникнення запису конфіденційної відео інформації без псування зовнішнього вигляду пристрою;

- заклеювання оптичних портів (ІК порти) для неможливості безконтрольного доступу і управління пристроями;

- інших потреб де необхідні невеликі розміри пломби-наклейки.

Чекаємо на ваші замовлення!

Пластикові пенали для ключів - це сучасний пристрій для тривалого зберігання дублікатів  ключів, банківських карт та інших невеликих предметів.

penal novost1

Опис:

Пенал для ключів виготовлений з міцного ABS пластику і має внутрішні розміри достатні для зберігання декількох ключів довжиною до 13 см. Також він придатний для зберігання інших невеликих цінностей: ювелірні вироби, колекційні монети тощо. Внутрішні розміри камери зберігання: 130х57х22 мм.

penal novost2

Опломбування пенала можливо трьома способами: за допомогою пластиліну з відбитком печатки, та за допомогою пластикової пломби МІНІСИЛ або пломби-наклейки ГАРАНТ. Обидва способи забезпечують надійне зберігання вмісту пенала, а корпус пенала забезпечує неможливість розкриття завдяки додатковим ребрам жорсткості.

Переваги:

Основна перевага перед металевими тубусами для ключів це ціна: на ринку України ціни на металевий тубус для ключів починаються від 200 грн. в той час як наш пенал для ключів коштує в 4 рази дешевше! Також варто врахувати що опломбовані металеві тубуси можуть бути відкриті з маскування слідів доступу.

penal novost3

Чекаємо ваших замовлень!)

Успішний бізнес передбачає контроль співробітників, мінімізацію «людського фактору» та можливих зловживань. Ефективний засіб для вирішення цих проблем – номерні пломби ( замість пластилінових, свинцевих та паперових).

Що має контролювати менеджмент готелю?

1. Приміщення з обмеженим доступом (службові, технічні, пожежні та електрощитові);

staff room nakleika

2. Об’єкти зберігання майна та цінностей (склади, шафи, сейфи тощо);

objekty imushestva

3. Маркування майна (інвентаризаційна наклейка).

inventarizatsiya namebel

Які пломби використовувати?

- Приміщення, об’єкти зберігання: пломби-наклейки ГАРАНТ, БАСТІОН

- Інвентаризаційна наклейка: пломби-наклейки ОПТИМА, БАСТІОН

- Опломбування лічильників: пластикові пломби КАРАТ, ТУРБІОН

ПЕРЕВАГИ:

1. Температура використання пломб від - 50ºС до +60ºС

2. При відклеюванні пломби-наклейки, вона руйнується, проявляється надпис OPEN/VOID на самій пломбі, зберігаючи чистою поверхню (ГАРАНТ), або залишається слід на поверхні (БАСТІОН);

3. Простота та ефективність дозволяє не витрачати час на навчання персоналу;

4. Номерні пломби неможливо підробити, замінити, відкрити з маскуванням слідів.

Інший важливий аспект - контроль за дублікатами ключів. Наприклад, ключі від пожежних виходів повинні знаходиться біля відповідних дверей. Для цього використовують ПЕНАЛИ ДЛЯ КЛЮЧІВ з подвійним опломбуванням.

Для консультацій і безкоштовних зразків телефонуйте: +38(044) 503-04-95.

Опломбування холодильників та холодильних камер з продуктами харчування стало звичайною практикою в сегменті HORECA (Hotel, Restaurants, Cafe), де кожен ресторан або кафе піклується про свою репутацію контролюючи всі процеси: від кухні, до зберігання продуктів харчування.

Пломба-наклейка в цьому плані дуже підходить для цього адже:

1. Температура використання пломби-наклейки від - 50ºС дозволяє використовувати її навіть на контейнерах усередині холодильних камер;

2. При відклеюванні або зняття пломби-наклейки, вона не залишає сліди на поверхні, а прихована напис OPENVOID проявляється на самій пломбі, зберігаючи чистоту поверхні;

3. Простота і ефективність дозволяють не витрачати час на додаткове навчання персоналу;

4. Санітарно-епідеміологічний висновок на нашу продукцію гарантує безпечне використання пломб-наклейок на кухні;

5. Контроль за допомогою камери мобільного телефону: просто сфотографувати встановлену пломбу-наклейку.

Інструкція з опломбування холодильника:

1. Заповнити поля ДАТА і ПІДПИС на пломбі-наклейці;

oplompirovanie holodilnika1

2. Наклеїти пломбу-наклейку на суху очищену поверхню;

oplompirovanie holodilnika2

3. Сфотографувати встановлену пломбу наклейку.

oplompirovanie holodilnika3

Інструкція з опломбування гастроємності:

1. Заповнити поля ДАТА і ПІДПИС на двох пломби-наклейках;

2. Наклеїти пломби-наклейки на суху очищену поверхню очищену поверхню кришки гастроємності з двох сторін;

3. Сфотографувати встановлені пломби наклейки

Далі гастроємності можна прибрати в холодильну камеру.

Інструкція з опломбування шаф з продуктами:

1. Заповнити поля ДАТА і ПІДПИС на пломбі-наклейці;

2. Наклеїти пломбу-наклейку на суху очищену поверхню;

3. Сфотографувати встановлену пломбу наклейку

Інструкція з опломбування вітрин:

1. Заповнити поля ДАТА і ПІДПИС на пломбі-наклейці;

2. Наклеїти пломбу-наклейку на суху очищену поверхню;

3. Сфотографувати встановлену пломбу наклейку

Відгуки ресторанів по роботі з нашою наклейкою:

Аліна, менеджер ресторану Piccolino:

- "треба було опломбувати холодильні шафи. Після тестування наклейки залишилися задоволені результатом і замовили 400 шт. Замовлення відправили вже на наступний день."

Юлія, менеджер ресторану В Ребро:

- "як тільки стала адміністратором ресторану, прийняла рішення наклеювати наклейки на гастроемкости і тару з заготовками. Спочатку замовили 200шт. на пробу, а вже через місяць замовили 1000 шт. з логотипом ресторану. Результатом задоволені."

Замовляйте пломби-наклейки для холодильників і холодильних камер у нас на сайті: ЗАМОВИТИ

Чекаємо ваших замовлень!)

Шановні партнери! Починається період відпусток, проте хтось залишається на робочому місці.

Для вас ми підгототували серію #літніновини!

Новина № 1. Як опломбувати авто?

Необхідність опломбувати авто може бути викликана різними чинниками:

- поміщення на штрафмайданчик;
- авто залишається у відкритому паркінгу або на стоянці (поки ви прямуєте на відпочинок);
- з питань безпеки (виключення потрапляння сторонніх осіб до салону):
- обмеження доступу до двигуна та багажника, тощо.

Для цього не потрібно кілометр дроту, та жменя свинцевих пломб. Досить 5-7 контрольних номерних пломб-наклейок (індикаторних стікерів).

Пломби руйнуються при спробі відклеювання та підробити  їх неможливо. Що важливо, слідів на поверхні авто такі пломби не залишають, а вартість контрольних пломб трохи більше 1 гривні!

Замовити продукцію можна тут: https://control.in.ua/uk/samokleyaschiesya-plombyi/plomba-nakleyka-harant.html, а отримати зразки та протестувати їх безкоштовно у нашому офісі або замовившо зразки на plomba-info@ukr.net з приміткою "зразки".

Далі буде!

AVTO plomba1

 

AVTO plomba2

 

ТМ "Технології Опломбування" звертає вашу увагу на готове рішення для піццерій та компаній кетерінгу: гарантійний стікер «ЩИТ»! Гарантійний стікер виключає можливість підміни та несанкціонованого відкриття, а клієнти оцінять ваше піклування про їх безпеку. З рішенням ви можете ознайомитися в відео.

 Верховна Рада України 08.09.2016 прийняла в першому читанні за основу законопроект №4194, який скасовує обов'язкове використання печаток юридичними особами і фізособами-підприємцями. В законодавстві України вже прописано, що печатки використовуються на добровільній підставі. ЗОКРЕМА, ЗАКОНОПРОЕКТ ПЕРЕДБАЧАЄ…

Звертаемо вашу увагу, що відтепер паперова стрічка з нанесеною печаткою не несе жодної юридичної сили, тому використовуйте надійні та перевірені пломби-наклейки або номерні пластикові пломби!

Ні печатям, тільки пломби

Шановні клієнти!

Для вашої зручності, ми запускаємо мобільну версію сайту! Тепер переглядати наш сайт стало ще зручніше зі смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв! Завжди ваші, ТМ «ТЕХНОЛОГІЇ ОПЛОМБУВАННЯ»

Шановні клієнти!

Запрошуємо вас на наш канал на YouTube!

https://www.youtube.com/user/TheSecuritySeals

Будьте у курсі останніх новинок та розробок у світі сучасних технологій опломбування та опечатування!

Пломба-наклейкаВ условиях кризиса, сопровождающегося общим спадом производства и деловой активности, задачи обеспечения сохранности материальных активов выходят на первый план.

Зимой на горе13.07.2013 года в 9.00 утра был поднят флаг "Технології опломбування" на Западной (высокой) вершине горы Эльбрус. Высота - 5642 м

 

 

 

 

 

 
 

Все під контролем!