Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Антимагнітна пломба наклейка МагНЕТ

Рейтинг:
при замовленні до 10шт. - грн. з ПДВ
при замовленні від 10шт. - грн. з ПДВ
при замовленні від 25шт. - грн. з ПДВ
при замовленні від 50шт. - грн. з ПДВ
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 10 шт.
Ціна: 0.00 грн
Кількість:

Опис антимагнітної пломби МагНЕТ

Антимагнітна пломба МагНЕТ - це пломба що розроблена і вироблена з урахуванням світових тенденцій підвищення безпеки та із застосуванням унікальних технологій. Має декілька ступенів захисту, які допомагають виявити спроби втручання в роботу приладів обліку енергоресурсів (лічильника електрики, води, газу, тепла, палива).

Основа антимагнітної пломби - пломба-наклейка, яка має високі адгезивні властивості, а її матеріал витримує великі перепади температур.

В наклейку вбудована капсула, що руйнується при попаданні в будь-яке магнітне поле. Відмінною особливістю пломб МагНЕТ є те, що для визначення факту впливу магнітами не потрібно застосування спеціальних контрольних приладів - пломба сама є індикатором.

Характеристики антимагнітної пломби МагНЕТ

Розміри 60 х 20 х 2 мм
Колір червоний
Поріг чутливості, мТл 100 мТл
Температура використання від -40 ° С до +50 ° С
Температура наклеювання не нижче +5 ° С
Сліди на поверхні об'єкту при откреіваніі залишає
Термін зберігання 1 рік
Установка вручну
Упаковка по 5 шт.

 

Інструкція по застосуванню антимагнітної пломби МагНЕТ

Опломбування відбувається легко і швидко, шляхом накладення пломби на ділянку можливого доступу. При спробі відкривання об'єкта - на пломбі в місці відклеювання проявляються індикаторні написи OPEN / VOID, які легко виявляються візуально і зберігаються при спробі повторного наклеювання.

УВАГА! Пломби необхідно зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, захищеному від прямих сонячний променів. Перед опечатуванням при низьких температурах навколишнього середовища пломби-наклейки необхідно тримати в теплому місці (наприклад, внутрішню кишеню одягу).

У разі виявлення слідів розтину пломби або ознак її руйнування, зняття необхідно проводити в присутності спеціально створеної комісії із складанням акта в & nbsp; довільній формі або в порядку, встановленому організацією, яка застосовує пломби. Зняті з об'єкта пломби і оформлені документи упаковуються в конверт і направляються на експертне дослідження. Ті ж дії необхідно зробити і в разі виявлення недостачі вантажу, цінностей.

 

 

Категорія: пломби-наклейки

КОНТАКТИ ДОСТАВКА СПОСОБИ ОПЛАТИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

(050) 331-34-86

(096) 816-82-78

plomba-info@ukr.net

Доставка Новою Поштою до відділення.

- Безготівковий;
- Готівкою (післяплата у перевізника або при самовивозі);

згідно Закону України «Про захист прав споживачів» строком 14 днів. Вартість повернення за домовленістю.

 

 

Отзыв
VeraPav,
Отличная пломба для счетчиков воды. Покупаем большими партиями для опломбирования счетчиков на объектах заказчиков. Как только начали пользоваться пломбами-наклейками, сразу стало возможным отследить противоправные действия.
Company MAXXmarketing GmbH
 
 

Все під контролем!