Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пломба-наклейка Гарант 60х20

Рейтинг:
при замовленні від 1 уп.. - грн. з ПДВ
при замовленні від 10 уп. - грн. з ПДВ
при замовленні від 50 уп. - грн. з ПДВ
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 1 уп. (100 шт)
Колір:
Ціна: 0.00 грн
Кількість:

Опис пломби-наклейки

Пломба-наклейка Гарант є одноразовою номерною пломбою.

Спеціальна технологія виготовлення матеріалу пломби-наклейки робить неможливим її зняття без видимих слідів. При відклеюванні на пломбі-наклейці з'являється напис (STOP/СТОП/OPEN/VOID).

Пломба-наклейка має високі адгезійні властивості, а її матеріал витримує великі перепади температур.

Пломби-наклейки можуть використовуватися на різних типах поверхонь, вільних від вологи, жиру та бруду.  Можна виготовити пломбу наклейку з логотипом замовника.

Характеристики пломби-наклейки Гарант

Матеріал поліестер
Розмір
60х20, 93х25, 101x30 мм 
Колір червоний, синій, помаранчевий
Порядковий номер 7 цифр
Нанесення логотипу від 1000 шт.
Температура наклеювання не нижче 0°С
Сліди на поверхні об'єкту при відклеюванні не залишає
Температура використання від -50ºС до +60ºС
Установка вручну
Упаковка по 1000 штук в упаковці

 

Інструкція із застосування пломби-наклейки Гарант

Опломбування здійснюється легко і швидко, шляхом накладення пломби-наклейки на ділянку можливого доступу. при спробі відкривання об'єкта - на пломбах-наклейках в місці відклеювання проявляються індикаторні написи STOP/СТОП/OPEN/VOID, які легко виявляються візуально і зберігаються при спробі повторного наклеювання.

УВАГА! Пломби-наклейки необхідно зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, захищеному від прямих сонячний променів. Перед опечатуванням при низьких температурах навколишнього середовища пломби-наклейки необхідно тримати в теплому місці (наприклад, внутрішню кишеню одягу). Написи на пломбі потрібно робити перед її наклеюванням.

У разі виявлення слідів відклеювання пломби або ознак її руйнування, зняття необхідно проводити в присутності спеціально створеної комісії із складанням акта в довільній формі або в порядку, встановленому організацією, яка застосовує пломби. Зняті з об'єкта пломби і оформлені документи упаковуються в конверт і направляються на експертне дослідження. Ті ж дії необхідно зробити і в разі виявлення недостачі вантажу, цінностей.

 

Відеоогляд пломби-наклейки Гарант

 

 

Категорія: пломби-наклейки

 

КОНТАКТИ ДОСТАВКА СПОСОБИ ОПЛАТИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

(050) 331-34-86

(096) 816-82-78       

plomba-info@ukr.net

Доставка Новою Поштою до відділення.

- Безготівковий;
- Готівкою (післяплата у перевізника або при самовивозі);

згідно Закону України «Про захист прав споживачів» строком 14 днів. Вартість повернення за домовленістю.
Отзыв
ValeraSK,
Делали большой заказ на пломбы для дополнительного опечатывания счетчиков газа. Сотрудники компании порекомендовали взять пломбу наклейку гарант. При вскрытии она оставляет следы, и сразу можно обнаружить злоумышленника. Оформили большой заказ. Спасибо ребятам за консультации и приятный сервис.
nita,
Искали хорошие недорогие пломбы для опечатывания пластиковых ящиков. Обратились в эту компанию. Сотрудники поняли нашу ситуацию, дали исчерпывающие рекомендации. В итоге, заказали партию пломб-наклеек Гарант. Быстро оформили все документы. Получили наш заказ на следующий день!
Semin,
Заказали пломбы наклейки для пожарных шкафов. Выезжаем на объекты. Опломбируем. Ведем журналы пломб. Решили избавиться от подписанных бумажек с печатями и подписями. Теперь все цивилизованно.
Valywka,
Работаем с компьютерной техникой. Требовалось ее защитить от постоянных взломов и замены комплектующих. Обнаружили, что один из наших клиентов продает пломбы наклейки, которые идеально подходят под наши цели. Теперь будем пломбировать всю технику, с которой работаем. Для нашей компании это самое недорогое и практичное решение
Olga,
У нас производство в нескольких городах. Постоянно делаем пересылку нашим клиентам в коробках. Иногда возникали проблемы из-за некомпетентности перевозчиков. Теперь каждый ящик опломбируем. Количество вскрытий снизилось в разы. Покупаем пломбы только у этой компании.
IrinA,
Заказали пломбы-наклейки гарант больше 1000 шт. Цена приятно удивила. Очень быстро был оформлен заказ и сделана доставка.
Gman,
По качеству и своим свойствам -лучшие пломбы-наклейки в Украине! Пробовали у другого поставщика - пломба не хотела даже клеится, не то что срабатывать.
Из плюсов: надпись при отклеивании СТОП а не viod как у китайских наклейках, срабатывание даже в экстремальных температурах (-50+60 проверяли!), можно заказать свой дизайн наклейки при маленьких обьемах.
Из минусов: редко, но все же приходится долго ждать своего заказа, видимо из-за загруженности производства
Company MAXXmarketing GmbH

 
 

Все під контролем!