Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Індикаторна металева пломба Кліпсил

Рейтинг:
при замовленні від 100шт. - грн. з ПДВ
при замовленні від 600шт. - грн. з ПДВ
при замовленні від 1000шт. - грн. з ПДВ
при замовленні від 5000шт. - грн. з ПДВ
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 1 уп (200 шт.)
Ціна: 0.00 грн
Кількість:
Індикаторна металева пломба Кліпсил Індикаторна металева пломба Кліпсил

Опис металевої пломби Кліпсил

Металева індикаторна пломба, що має конструкцію типу "кліпса".

Встановлюється на виту дріт або на шпагат. Корозійна стійкість дозволяє використовувати її в приміщеннях з високою вологістю або на вулиці.

Невисока ціна і простота використання цієї пломби робить її популярною при пломбуванні недорогих товарів, поштових відправлень, лічильників, ваг, а також транспортних засобів.

Характеристики металевої пломби Кліпсил

Матеріал низьковуглецевий, луджена штампована сталь
Розмір 20 х 12 х 5 мм
Порядковий номер 6 цифр
Температура використання від -60ºС до + 60ºС
Установка вручну на виту дріт, шпагат або волосінь. Рекомендується застосовувати з кручений дротом.
Зняття за допомогою побутових кусачок (ножиць)
Упаковка 1. 000 на коробці (упаковками по 200), блоками по 20

 

Інструкція по застосуванню металевої пломби Кліпсил

Установка металевої пломби Кліпсил проводиться вручну наступним чином: Для товстої кручений дроту: Протягнути дріт через суміщені отвори опечатувати об'єкта, потім взяти кінці дроту і закріпити їх шляхом скручування один щодо іншого, в фіксованому місці корпусу пломби. Після цього проводиться замикання шляхом поєднання стулок черепашки корпусу до характерного клацання. Установку пломби виробляти якомога ближче до опечатувати вушками. Для тонкої кручений дроту: Протягнути дріт через суміщені отвори опечатувати об'єкта, потім взяти кінці дроту і обернути їх кілька разів навколо місця згину пломби. Далі зробити закриття шляхом поєднання стулок черепашки корпусу до характерного клацання. Установку пломби виробляти якомога ближче до опечатувати проушинам. Для шпагату: Пропустити шпагат через суміщені отвори опечатувати об'єкта, потім зв'язати кінці шпагату вузлом, після чого встановити кінці шпагат в місці згину пломби таким чином, щоб при закриванні вузол шпагату розташувався вище корпусу, тобто виходив з корпусу пломби. Замикання виробляти шляхом поєднання стулок черепашки до характерного клацання. Установку виробляти якомога ближче до опечатувати проушинам. Після опечатування проводиться перевірка правильності установки пломби. Правильність і надійність установки перевіряється шляхом посмикування корпусу щодо дроту (шпагату) при незначному зусиллі, або сіпанням дроту (шпагату) з боку петлі щодо корпусу пломби. Значна рухливість корпусу щодо дроту (шпагату) вказує на слабкість його закріплення. При незначній спробі розгинання (несанкціонованого розкриття) корпус пломби в місці згину відразу ж розламується. Номер пломби записується в журнал реєстрації.

Зняття пломби проводиться за допомогою кусачок або ножиць перекушуванням дроту.

У разі виявлення слідів несанкціонованого відкривання пломби або ознак її руйнування, зняття необхідно проводити в присутності  комісії із складанням акта довільно або в порядку, встановленому організацією. Зняті з об'єкта пломби і оформлені документи упаковуються в конверт і направляються на експертне дослідження. Ті ж дії необхідно зробити і в разі виявлення недостачі вантажу, цінностей.

 

 

Категорія: металеві пломби

 

КОНТАКТИ ДОСТАВКА СПОСОБИ ОПЛАТИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

(050) 331-34-86

(096) 816-82-78       

plomba-info@ukr.net

Доставка Новою Поштою до відділення.

- Безготівковий;
- Готівкою (післяплата у перевізника або при самовивозі);

згідно Закону України «Про захист прав споживачів» строком 14 днів. Вартість повернення за домовленістю.
Отзыв
Company MAXXmarketing GmbH

 
 

Все під контролем!