Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пластикові пенали для ключів - це сучасний пристрій для тривалого зберігання дублікатів  ключів, банківських карт та інших невеликих предметів.

penal novost1

Опис:

Пенал для ключів виготовлений з міцного ABS пластику і має внутрішні розміри достатні для зберігання декількох ключів довжиною до 13 см. Також він придатний для зберігання інших невеликих цінностей: ювелірні вироби, колекційні монети тощо. Внутрішні розміри камери зберігання: 130х57х22 мм.

penal novost2

Опломбування пенала можливо трьома способами: за допомогою пластиліну з відбитком печатки, та за допомогою пластикової пломби МІНІСИЛ або пломби-наклейки ГАРАНТ. Обидва способи забезпечують надійне зберігання вмісту пенала, а корпус пенала забезпечує неможливість розкриття завдяки додатковим ребрам жорсткості.

Переваги:

Основна перевага перед металевими тубусами для ключів це ціна: на ринку України ціни на металевий тубус для ключів починаються від 200 грн. в той час як наш пенал для ключів коштує в 4 рази дешевше! Також варто врахувати що опломбовані металеві тубуси можуть бути відкриті з маскування слідів доступу.

penal novost3

Чекаємо ваших замовлень!)

 
 

Все під контролем!