Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пластикові пломби, пломби-наклейки і сейф-пакети є обов'язковим атрибутом в банківському бізнесі. Оптимізація і розвиток процесів обробки готівки в сучасних банках включає впровадження процесів автоматизації і, як наслідок, використання більш сучасних методів опломбування та опечатування.

Свинцеві пломби, опечатування пластиліном і паперові наклейки не відповідають сучасним вимогам банків по функціональності і безпеки.

На даний момент банками використовуються такі типи номерних пломб:

Пластикова пломба типу СТРІЛА, СТРІЛА-ЛЮКС:

Конструкція пломби має металеву вставку (цангу) із загартованої сталі. Інші види вставок, (пластик або м'який метал) можуть бути підроблені і встановлені повторно! Ці пломби обов'язково повинні відповідати стандарту якості ДСТУ 4551: 2006 «Пломби індикаторні. Стійкість до маніпуляцій». Обов'язково вимагайте сертифікат від вашого постачальника! Нанесення штрих-коду на ярличку пломби дозволяє використовувати ручні сканери для спрощення систем контролю за використовуваними пломбами на продовженні всього ланцюжка грошового обігу.

strela shtrich kod1

Зазвичай банки закладають в штрих-код: дублювання номеру, нанесеного звичайним способом. Такий штрих-код необхідний системі для ведення обліку. Після сканування штрих-коду номер пломби завантажується в базу даних і присвоюється під певну дію, наприклад: опломбування інкасаторської сумки № 1234567. При наступному скануванні пломби за номером з комп'ютерної бази будуть доступна вся інформація по предмету опломбування, ПІБ відповідальної особи, дата опломбування та інші дані.

Номерні пломби-наклейки типу ГАРАНТ:

Оскільки пластикові пломби мають обмежене застосування, а інформація обмежується площею пластикового ярличка, пломби-наклейки відмінно підходять для опломбування банківських касет, АТМ касет, сейфів, шаф, приміщень. Інформація на пломбах-наклейках може містити як штрих-коди, так і мати можливість вносити всі дані по старинці: кульковою ручкою!

makety nakleek dla bankov

Велика площа пломб-наклейок дає гарантоване спрацьовування при несанкціонованому відклеюванні.

vskrytaya plomba nakleika

Номерні СЕЙФ-ПАКЕТИ:

Сучасний сейф-пакет це надійний, перевірений роками повноцінний пристрій для збереження і транспортування готівки. Багато банків за кордоном і в Україні передають управління інкасацією спеціалізованим компаніям (CIT - компанії) і сейф-пакети ідеально підходять для цих завдань. Наявність відривних талонів потрібно при передачі від клієнта до банку через третіх осіб. Штрих-код ідеально інтегрується з системами автоматизації, а можливість виготовлення ручки підвищують зручність перенесення.

SEIF PAKETY

Пластикові тубуси / пенали для ключів:

Пластикові тубуси вироблені з міцного пластику і можуть опломбовуватися спеціальної пломбою Мінісил, пломбою-наклейкою або / та відбитком на пластиліні. Перевагою пенала є ціна (56 гривень проти 400 гривень за металевий тубус), простота використання і надійність конструкції в сукупності з можливістю зберігання до 8 пластикових карт. Такі пенали підходять для зберігання дублікатів ключів від приміщень або депозитарних комірок, та інших невеликих цінностей.

penal novost2

 
 

Все під контролем!