Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ТМ ТЕХНОЛОГІЇ ОПЛОМБУВАННЯ вже 10 років забезпечує ресторани і кафе швидкого харчування найнадійнішими засобами опломбування, розробленими спеціально для доставки від ресторану до споживача. Але, як ми бачимо не всі мережі з відповідальністю підходять до цього питання.

З бажанням заощадити компанії використовують звичайний папір з клейовою основою, який не має абсолютно ніяких захисних або гарантійних властивостей.

NE GARANTIYNIE STIKERY SMALL

Така наклейка довільно відклеюється при найменших змінах в температурі або вологості.

Якщо ви дійсно хочете убезпечити своїх працівників і клієнтів використовуйте тільки якісні, перевірені багатьма пломби-наклейки і гарантійні стікери. Рекомендуємо використовувати спеціально розроблені Гарантійні стікери "Якість гарнтовано!"

GARANTIYNIE STIKERY SMALL

Такий контрольний стікер має високі адгезивні властивості, а матеріал витримує великі перепади температур і вологості. За бажанням замовника може бути доданий: номер, логотип, перфорація та інше.

Якщо сумніваєтеся в якості, ми можемо безкоштовно відправити вам зразки або провести консультацію (он-лайн консультацію) з демонстрацією продукції на реальних об'єктах.

 
 

Все під контролем!