Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

- Що таке ТМ "Технології опломбування"?

- ТМ "Технології опломбування" є національним виробником, а також ексклюзивним представником в Україні підприємств-виробників пломбувальних пристроїв. З огляду на наш багатий досвід, ми пропонуємо комплексне рішення задач, спрямованих на скорочення втрат, які несуть підприємства, шляхом розробки індивідуальних схем пломбування та індикації.

- Чи реалізуєте ви свинцеві пломби?

- Ні, ми принципово не виробляємо і не пропонуємо свинцеві пломби, оскільки вважаємо їх рівень безпеки дуже низьким, щоб рекомендувати їх своїм клієнтам, не кажучи вже про токсичність свинцю як матеріалу завдає шкоди здоров'ю персоналу.

- Які пломби ви пропонуєте?

- Ми пропонуємо сучасні одноразові номерні пломбувальні пристрої підвищеного ступеня надійності, які дозволяють підвищити рівень збереження, контролю і обліку, і не вимагають спеціальних інструментів для установки.

- Що значить "одноразова пломба"?

- Оскільки завданням будь-якої пломби є індикація доступу (тобто важливий сам факт: знімали пломбу чи ні), всі пломби встановлюються тільки один раз. Відповідно, при знятті пломби відбувається її руйнування і повторна установка неможлива.

- Що значить "номерна пломба"?

- Номерна пломба - та, яка має свій індивідуальний, що ніколи не повторюється номер. Чіткий індивідуальний номер і додаткове маркування дозволяють легко візуально контролювати справжність пломби. 

- Як сучасні номерні пломби встановлюються?

- Більшість пломб нового покоління встановлюються вручну без використання спеціального інструменту.

- Номерні пломби дорожчі, у порівнянні зі свинцевими?

- Ми працюємо з дуже широким асортиментом номерних пломбувальних пристроїв, деякі з яких за ціною можуть легко конкурувати зі свинцевими пломбами, при цьому надійність цих пломб залишається на порядок вище. Однак, дійсно, існують пломбувальні пристрої, вартість яких істотно вища за свинцеві та інші традиційні засоби пломбування (сургуч, мастика, пластилін і т.і.). Зокрема, це пояснюється наявністю більш складних функцій, які несуть в собі ці пломби - контролю доступу і силового захисту від кримінального відкривання (таку пломбу неможливо зняти без спеціальних пристосувань).

- Які види пломбувальних пристроїв існують?

- Існує кілька принципів класифікації сучасних пломбувальних пристроїв. Однак, основним можна вважати, яке навантаження несе на собі пломба - тільки індикаторну або ще і силову (тобто, крім індикації виступає і як замок). Виходячи з цього, існує дві основні групи пломбувальних пристроїв - індикаторні і силові.

Індикаторні пломби - це пломбувальні пристрої, витримують невелике силове навантаження і забезпечують тільки індикацію несанкціонованого доступу до об'єкта. Індикаторні пломби можна зняти вручну або за допомогою звичайних ножиць. Виготовляються з металу, пластику або комбінації цих матеріалів. До цієї групи пломб належать також захисні наклейки, стрічки і пакети.

Силові пломби (або запірно-пломбувальні пристрої - ЗПУ) - це пломбувальні пристрої, що забезпечують не тільки індикацію несанкціонованого доступу до об'єкта, а й стримування, в певних межах, від несанкціонованого (кримінального) проникнення шляхом злому. Для зняття силових пломб потрібен спеціальний інструмент. До такої групи належать тросові і болтові пломби з металу.

- Чи можна пломби використовувати взимку при температурі -40С?

- Так, але при виборі пломби слід звернути особливу увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Температуру нижче -40С витримують всі металеві і пластикові пломби з поліаміду, а також виготовлені з деяких видів поліпропілену.

- Наскільки надійні, пропоновані вами, пломби, і чи можна їх розкрити без видимих ​​слідів?

- Надійність сучасних номерних пломбувальних пристроїв незрівнянно вища за свинцеві пломби. Без видимих ​​слідів їх відкривання неможливо.

 
 

Все під контролем!