Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Індикаторна пластикова пломба Карат для лічильників

Рейтинг:
при замовленні від 1 уп. - грн. з ПДВ
при замовленні від 4 уп. - грн. з ПДВ
при замовленні від 7 уп. - грн. з ПДВ
при замовленні від 34 уп. - грн. з ПДВ
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 1 уп. (150 шт.)
Ціна: 0.00 грн
Кількість:

Опис пломби Карат для лічильників

Номерна індикаторна двокомпонентна пластикова пломба, застосовується з дротом.

Пломба розроблена з урахуванням специфічних вимог, що пред'являються до пломбувальних пристроїв в енергетиці, метрології, комунальному господарстві, на транспорті та інших галузях і призначена для опломбування різного метрологічного устаткування (електро-, газо- , водо- і інші лічильники). Це - компактність, зручність установки, стійкість до несанкціонованого відкривання і тривалий термін служби.

Дублювання номера на вставці підвищує надійність пломби і унеможливлює підміну її частин.

Застосовується для опломбування лічильників, контрольно-вимірювального обладнання, бензоколонок, вагів та інших об'єктів.

Високоякісні матеріалами корпусу і вставки замка дають можливість застосування даної пломби в несприятливих кліматичних умовах (підвищена вологість, значні перепади температур).

Характеристики пломби Карат для лічильників

Матеріал полікарбонат
Спосіб маркування лазерне маркування
Температура використання від -30 º С до + 80 º С
Установка вручну/td>
Зняття за допомогою ножиць або кусачок
Упаковка по 150 штук

 

Інструкція по застосуванню пломби Карат

Для опечатування об'єкта необхідно дістати з коробки блок з 10 пломб, відламати одну збірку «корпус - вставка» від блоку, виключаючи можливість випадкового передчасного замикання пристрою. Взяти відрізок дроту. Перед початком установки пломби необхідно переконатися, що: 1. номер корпусу і номер вставки опечатувати механізму збігаються 2. відсутні механічні пошкодження на корпусі і вставці 3. отвори корпусу збігаються з отворами вставки. Сформувати дротяну петлю на опечатувати об'єкті. Протягнути дріт в отвори опечатувати механізму, утворені поєднанням отворів корпусу і вставки, з боку, протилежного маркування через воронкоподібні отвори відмічені стрілками. Присунути корпус пломби по дроті до опечатувати об'єкту на 10-15 мм не доходячи до нього для отримання петлі мінімального розміру. До упору замкнути вставку в корпусі, звертаючи особливу увагу на повне суміщення площин верхній частині (кришки) вставки і корпуса. При правильному замиканні індивідуальний номер, розташований у верхній частині вставки, збігається з оглядовим вікном корпусу. Отвори, через які протягнута дріт, повинні мати просвіт.

Зняття пломби проводиться за допомогою кусачок або ножиць перекушуванням дроту.

У разі виявлення слідів несанкціонованого відкривання пломби або ознак її руйнування, зняття необхідно проводити в присутності комісії із складанням акта довільній формі або в порядку, встановленому організацією, яка застосовує пломби. Зняті з об'єкта пломби і оформлені документи упаковуються в конверт і направляються на експертне дослідження. Ті ж дії необхідно зробити і в разі виявлення недостачі вантажу, цінностей.

 

Відеоогляд пломби Карат для лічильників

 

 

Категорія: пластикові пломби

 

КОНТАКТИ ДОСТАВКА СПОСОБИ ОПЛАТИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

(050) 331-34-86

(096) 816-82-78       

plomba-info@ukr.net

Доставка Новою Поштою до відділення.

- Безготівковий;
- Готівкою (післяплата у перевізника або при самовивозі);

згідно Закону України «Про захист прав споживачів» строком 14 днів. Вартість повернення за домовленістю.
Отзыв
AndrewPeeda,
Одна из самых удобных пломб для счетчиков. Закупаем партиями для опломбирования. Пломбы всегда приходят вовремя. Удобно, что рассчет может быть по безналу.
Company MAXXmarketing GmbH

 
 

Все під контролем!