Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пенал для ключів

Рейтинг:
при замовленні до 10шт. - грн. з ПДВ
при замовленні від 10 шт. - грн. з ПДВ
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 1 шт.
Ціна: 0.00 грн
Кількість:

Опис пеналу для ключів

Пенал для ключів з подвійним опломбуванням призначений для надійного зберігання ключів від дверей приміщень, сейфів, шаф, ящиків столів та інших об'єктів.

Пенал опломбовується як одноразовим пластиковим номерною пломбою Мінісіл, так і відбитком печатки на пластиліні, для чого конструкцією пенала передбачені пломбувальний камера і спеціальне гніздо для пластиліну.

Після опломбування, відкрити пенал без порушення цілісності пломби неможливо, що надійно захищає ключі від несанкціонованого доступу і дозволяє легко розмежувати відповідальність персоналу.

Характеристики пеналу для ключів

Матеріал поліпропілен
Внутрішні розміри 130 х 57 х 22 мм
Колір чорний, сірий, червоний
Маркування Лазер
Умови експлуатації використовується разом з одноразовими номерними пломбами МІНІСИЛ та / або з пластиліном
Установкая вручну, без спеціальних пристосувань
Температура використання від -20ºС до +75ºСє

 

Інструкція по застосуванню пенала для ключів

В пенал вкласти ключі, закрити кришку пеналу, опломбувати номерною пластиковою пломбою, вставивши її в паз пломбувальної камери, та/або опломбувати відтиском печатки на пластиліні.

Номер пломби заноситься в журнал реєстрації.

Перед відкриванням пеналу необхідно  візуально переконатися у відсутності слідів несанкціоноаного відкривання або механічних пошкоджень корпусу та пломби. При цьому необхідно звернути увагу на пластичність матеріалу, зміна кольору, наявність слідів термічного або хімічного впливу.

Відкривання пеналу здійснюється шляхом простого зламування пломби, після чого залишки зламаної пломби необхідно або витрусити з камери, або проштовхнути її далі у камеру.

У разі виявлення несанкціонованого відкриванняя пеналу або ознак його руйнування, відкривання необхідно проводити в присутності комісії із складанням акта в довільній формі або в порядку, встановленому організацією. Відкритий пенал, пломба і оформлені документи упаковуються в конверт і направляються на експертне дослідження. Ті ж дії необхідно зробити і в разі виявлення недостачі вмісту пеналу.

 

Відеоогляд пеналу для ключів

 

 

Категорія: Пристрої для захисту замків дверей та ключів

КОНТАКТИ ДОСТАВКА СПОСОБИ ОПЛАТИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

(050) 331-34-86

(096) 816-82-78

plomba-info@ukr.net

Доставка Новою Поштою до відділення.

- Безготівковий;
- Готівкою (післяплата у перевізника або при самовивозі);

згідно Закону України «Про захист прав споживачів» строком 14 днів. Вартість повернення за домовленістю.

 

 

Отзыв
nikolayh,
Руководство потребовало обеспечить хранение пластиковых карт. Наткнулись на эти пеналы для ключей. Связались с компанией и получили качественную консультацию. Места в пенале достаточно для хранения до 5 пластиковых карт.
Леонид Демьянович,
Отличный пенал для ключей и другой разной мелочевки. Используем для хранения дубликатов ключей. Раньше использовали металический, и после смены всех замков потребовалось закупать новые и цена на металические за последние годы стала просто космическая: от 300 грн за шт. А этот обошелся нам по 54 грн за шт + пломба для его опломбирования. По надежности ничем не уступает металлическому. Советуем.
Company MAXXmarketing GmbH

 
 

Все під контролем!