Технології опломбування та опечатування

Україна, 02100, Київ, бульвар Верховної Ради, 7

тел./факс: (044) 503 04 95

vodafone (050) 352 70 81 kyivstar (096) 816 82 78 lifecell (063) 304 26 92

plomba-info@ukr.net

 

Новини

Поки всі відпочивали, наша команда підготувала для вас сюрприз!

Відтепер найпопулярніша пломба-наклейка "ГАРАНТ" доступна за ціною від 0.72 грн!

ЗАМОВИТИ МОЖНА В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ - ПЛОМБА-НАКЛЕКА ГАРАНТ 50х20 мм.

garant50x20news

Пропозиція діє на наклейки розміром 50х20 мм, прямокутної форми в рулонах по 1000 шт.

При замовленні великої партіі товару запроваджена гнучка система знижок!

Відповідно до чинного законодавства виборчі скриньки мають бути опломбовані, оригінали протоколів при транспортуванні запечатані в захищені сейф-пакети, бюлетені зберігатися в опечатаних сейфах, металевих шафах або окремому приміщенні. (Виборчий кодекс України, книга 5)

Затверджений Центрвиборчкомом кошторис передбачає виділення коштів із розрахунку 2 номерні пластикові пломби на виборчу скриньку та 2 захисні пакети для оригіналів протоколів на виборчу дільницю. Опломбування сейфа з печаткою ДВК, шаф з бюлетенями до виборів, та архівних боксів та пакетів з бюлетенями після виборів залишаються на розсуд ДВК у межах кошторису.

vibory20201

Для замовлення засобів опломбування/опечатування (номерних пломб, сейф-пакетів та пломб-наклейок):

Пломба пластикова номерна СТРІЛА

Універсальна індикаторна пластикова пломба з металевою вставкою в замку, що має широку сферу застосування. Універсальність даної пломби забезпечується невеликим діаметром гнучкого елемента, що дозволяє пломбувати об'єкти з невеликим діаметром пломбувальних вушок.

viborystrela2020

Пломба-наклейка ГАРАНТ:

Після опломбування об'єкта номерні пломби-наклейки неможливо відклеїти без їх руйнування або появи на них написів, що попереджають про спробу зняти пломбу-наклейку.

viborygarant2020

Номерний сейф-пакет для транспортування протоколів А4:

Спеціальні пакети зі спеціальним захисним клапаном. Після заклеювання такі пакети неможливо відкрити без слідів пошкоджень або прояви на клапані написів, які інформують про відкриття пакету.

viboryseyfpaket2020

Ви можете скористатись нашим інтернет магазином, або замовити продукцію за телефонами:

Міський:             +38-044 503-04-95

Водафон             +38-050 352-70-81

Київстар              +38-096 816-82-78

Лайфсел             +38-063 304-26-92

Е-пошта              plomba-info@ukr.net

Як правильно опломбувати виборчі скриньки?

ТМ ТЕХНОЛОГІЇ ОПЛОМБУВАННЯ вже 10 років забезпечує ресторани і кафе швидкого харчування найнадійнішими засобами опломбування, розробленими спеціально для доставки від ресторану до споживача. Але, як ми бачимо не всі мережі з відповідальністю підходять до цього питання.

З бажанням заощадити компанії використовують звичайний папір з клейовою основою, який не має абсолютно ніяких захисних або гарантійних властивостей.

NE GARANTIYNIE STIKERY SMALL

Така наклейка довільно відклеюється при найменших змінах в температурі або вологості.

Якщо ви дійсно хочете убезпечити своїх працівників і клієнтів використовуйте тільки якісні, перевірені багатьма пломби-наклейки і гарантійні стікери. Рекомендуємо використовувати спеціально розроблені Гарантійні стікери "Якість гарнтовано!"

GARANTIYNIE STIKERY SMALL

Такий контрольний стікер має високі адгезивні властивості, а матеріал витримує великі перепади температур і вологості. За бажанням замовника може бути доданий: номер, логотип, перфорація та інше.

Якщо сумніваєтеся в якості, ми можемо безкоштовно відправити вам зразки або провести консультацію (он-лайн консультацію) з демонстрацією продукції на реальних об'єктах.

МАКЕТ1 продизенфицированно

При пандемії COVID-19 безпека працівників і клієнтів - один з головних пріоритетів, тому контроль доступу до об'єктів і приміщень (в тому числі після санітарної обробки) буде тільки посилюватися.

Забезпечити його в умовах карантину і підвищених заходів безпеки допоможуть контрольні стікери на основі пломби-наклейки. На стікері можливе нанесення попереджувальної інформації, а також (за бажанням замовника): номер, поля дати і підпису відповідальної особи, логотип, штрих-код.

Нагадуємо, що ТМ "Технології опломбування" дотримується правила "безпечна доставка". Всі замовлення відвантажуються після дезінфекції поверхні і запаковуються в плівку.

Увага! Антикризова акція!

Шановні клієнти! Від сьогодні, і до кінця дії карантину ми відібрали групу товарів які забезпечуватимуть надійний контроль за вашим майном під час дії карантину. Також ми потурбувались щоб уся наша продукція була безпечною, тому ми ввели контроль пакування та відвантажень з дезінфекцією поверхонь.Акція діє до закінчення карантину.

ПЕРЕЛІК АКЦІЙНОГО ТОВАРУ:

ПЛАСТИКОВІ ПЛОМБИ:

Мішкова пломба-затяжка Блокпост

ЦІНА: 1,40 грн. з ПДВ

POSTSEAL AKCIA

Пломба пластикова Аркан

ЦІНА: 1,00 грн. з ПДВ

ARKAN AKCIA

Пломба пластикова Фаст-лок

ЦІНА: 2,00 грн. з ПДВ

FASTLOCK AKCIA

Пломба пластикова Пулфлай

ЦІНА: 0,60 грн. з ПДВ

PULFLY AKCIA

Пломба для лічильників Якір

ЦІНА: 1,50 грн. з ПДВ

JAKOR AKCIA

СЕЙФПАКЕТИ:

Сейфпакети

ЦІНА: від 3,00 грн. з ПДВ

SECURPACK AKCIA

МЕТАЛЕВІ ПЛОМБИ:

Тросова Росток-М (1 метр) d 5 мм

ЦІНА: 30,00 грн. з ПДВ

ROSTOK AKCIA

Тросова Гарда ( 35 см ) 1,5 мм

ЦІНА: 20 грн. з ПДВ

GARDA AKCIA

Тросова Форс ( 35 см) d 2,2 мм

ЦІНА: 20 грн. з ПДВ

FORS AKCIA

ІНДИКАТОРИ ЗБЕРЕЖЕННЯ:

Шок Вотч L-30

ЦІНА: 24 грн. з ПДВ

SHOKVATCH AKCIA

Шок Вотч L-35

ЦІНА: 24 грн. з ПДВ

Шановні партнери!

У зв'язку з запровадженням карантину, повідомляємо, що офіс та виробництво працюють у штатному режимі для своєчасного виконання замовлень. У разі, якщо вам незручно забрати продукцію в офісі, її відправлять зручним для Вас способом.

trc2020coronvirus

P.S. Користуючись нагодою, нагадуємо, що, якщо ви змушені на час карантину залишити ваші робочі приміщення, доцільно забезпечити дієвий контроль доступу до всіх об'єктів сучасними номерними засобами опломбування/опечатування.

У сучасних технологіях управління технікою здійснюється за допомогою радіо, оптичних, або інфрачервоних портів. Останні часто використовуються в управлінні телевізорами, фото і відеокамерами, та іншими пристроями.

Використання пломб-наклейок для захисту оптичних та інфрачервоних портів.

Пластикові пломби, пломби-наклейки і сейф-пакети є обов'язковим атрибутом в банківському бізнесі. Оптимізація і розвиток процесів обробки готівки в сучасних банках включає впровадження процесів автоматизації і, як наслідок, використання більш сучасних методів опломбування та опечатування.

Шановні клієнти! З 3го лютого 2020 чекаємо на вас за новою адресою:

02100, м. Київ, Бульвар Верховної Ради, 7

NEW OFICE

NEW OFICE MAP

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ЗАЛИШАЮТЬСЯ БЕЗ ЗМІН!

(044) 503-04-95

(050) 352-70-81

(096) 816-82-78

(063) 304-26-92

plomba-info@ukr.net

Пломба-наклейка Гарант 20х20 мм чорного кольору - це найменша пломба в лінійці наклейок типу ГАРАНТ (не залишають слід на поверхні після відклеювання). Її унікальна особливість - це чорний колір, який не пропускає світло та інфрачервоне випромінювання.

GARANT 20x20 black

Така пломба-наклейка ідеально підходить для:

- заклеювання камер мобільних телефонів та смартфонів для уникнення запису конфіденційної відео інформації без псування зовнішнього вигляду пристрою;

- заклеювання оптичних портів (ІК порти) для неможливості безконтрольного доступу і управління пристроями;

- інших потреб де необхідні невеликі розміри пломби-наклейки.

Чекаємо на ваші замовлення!

Пластикові пенали для ключів - це сучасний пристрій для тривалого зберігання дублікатів  ключів, банківських карт та інших невеликих предметів.

penal novost1

Опис:

Пенал для ключів виготовлений з міцного ABS пластику і має внутрішні розміри достатні для зберігання декількох ключів довжиною до 13 см. Також він придатний для зберігання інших невеликих цінностей: ювелірні вироби, колекційні монети тощо. Внутрішні розміри камери зберігання: 130х57х22 мм.

penal novost2

Опломбування пенала можливо трьома способами: за допомогою пластиліну з відбитком печатки, та за допомогою пластикової пломби МІНІСИЛ або пломби-наклейки ГАРАНТ. Обидва способи забезпечують надійне зберігання вмісту пенала, а корпус пенала забезпечує неможливість розкриття завдяки додатковим ребрам жорсткості.

Переваги:

Основна перевага перед металевими тубусами для ключів це ціна: на ринку України ціни на металевий тубус для ключів починаються від 200 грн. в той час як наш пенал для ключів коштує в 4 рази дешевше! Також варто врахувати що опломбовані металеві тубуси можуть бути відкриті з маскування слідів доступу.

penal novost3

Чекаємо ваших замовлень!)

Успішний бізнес передбачає контроль співробітників, мінімізацію «людського фактору» та можливих зловживань. Ефективний засіб для вирішення цих проблем – номерні пломби ( замість пластилінових, свинцевих та паперових).

Що має контролювати менеджмент готелю?

1. Приміщення з обмеженим доступом (службові, технічні, пожежні та електрощитові);

staff room nakleika

2. Об’єкти зберігання майна та цінностей (склади, шафи, сейфи тощо);

objekty imushestva

3. Маркування майна (інвентаризаційна наклейка).

inventarizatsiya namebel

Які пломби використовувати?

- Приміщення, об’єкти зберігання: пломби-наклейки ГАРАНТ, БАСТІОН

- Інвентаризаційна наклейка: пломби-наклейки ОПТИМА, БАСТІОН

- Опломбування лічильників: пластикові пломби КАРАТ, ТУРБІОН

ПЕРЕВАГИ:

1. Температура використання пломб від - 50ºС до +60ºС

2. При відклеюванні пломби-наклейки, вона руйнується, проявляється надпис OPEN/VOID на самій пломбі, зберігаючи чистою поверхню (ГАРАНТ), або залишається слід на поверхні (БАСТІОН);

3. Простота та ефективність дозволяє не витрачати час на навчання персоналу;

4. Номерні пломби неможливо підробити, замінити, відкрити з маскуванням слідів.

Інший важливий аспект - контроль за дублікатами ключів. Наприклад, ключі від пожежних виходів повинні знаходиться біля відповідних дверей. Для цього використовують ПЕНАЛИ ДЛЯ КЛЮЧІВ з подвійним опломбуванням.

Для консультацій і безкоштовних зразків телефонуйте: +38(044) 503-04-95.

Не дочекаєтесь розпродажу? Осіння акція на популярні індикаторні пломби!

Пропонуємо вашій увазі пломби-наклейки за найкращими цінами в інтернеті!

- Пломба-наклейка ГАРАНТ 70х20 (червона) ціна за 1000 шт. - 980 грн.

Ця пломба-наклейка найкраще підходить для опломбування гладких поверхонь: пластикових і дерев'яних коробок, контейнерів, ящиків, дверей, шаф, сейфів, побутової та електронної техніки. Не залишає сліди на поверхні при відклеюванні, можливе нанесення написів кульковою ручкою на пломбі.

ЗАМОВИТИ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ: пломба-наклейка ГАРАНТ 70х20 мм.

- Пломба-наклейка БАСТІОН 60х30 (помаранчевий) ціна за 1000 шт. - 1080 грн.

Пломба-наклейка залишає слід на поверхні. Високий ступінь адгезії дозволяє використовувати пломбу наклейку на різних типах поверхні, в тому числі і шорсткуватих. Може використовуватися на відкритому повітрі при складних погодних умовах (висока вологість, низькі температури). Можливо нанесення написів кульковою ручкою.

ЗАМОВИТИ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ: пломба-наклейка БАСТІОН 60х30 мм.

Опломбування холодильників та холодильних камер з продуктами харчування стало звичайною практикою в сегменті HORECA (Hotel, Restaurants, Cafe), де кожен ресторан або кафе піклується про свою репутацію контролюючи всі процеси: від кухні, до зберігання продуктів харчування.

Пломба-наклейка в цьому плані дуже підходить для цього адже:

1. Температура використання пломби-наклейки від - 50ºС дозволяє використовувати її навіть на контейнерах усередині холодильних камер;

2. При відклеюванні або зняття пломби-наклейки, вона не залишає сліди на поверхні, а прихована напис OPENVOID проявляється на самій пломбі, зберігаючи чистоту поверхні;

3. Простота і ефективність дозволяють не витрачати час на додаткове навчання персоналу;

4. Санітарно-епідеміологічний висновок на нашу продукцію гарантує безпечне використання пломб-наклейок на кухні;

5. Контроль за допомогою камери мобільного телефону: просто сфотографувати встановлену пломбу-наклейку.

Інструкція з опломбування холодильника:

1. Заповнити поля ДАТА і ПІДПИС на пломбі-наклейці;

oplompirovanie holodilnika1

2. Наклеїти пломбу-наклейку на суху очищену поверхню;

oplompirovanie holodilnika2

3. Сфотографувати встановлену пломбу наклейку.

oplompirovanie holodilnika3

Інструкція з опломбування гастроємності:

1. Заповнити поля ДАТА і ПІДПИС на двох пломби-наклейках;

2. Наклеїти пломби-наклейки на суху очищену поверхню очищену поверхню кришки гастроємності з двох сторін;

3. Сфотографувати встановлені пломби наклейки

Далі гастроємності можна прибрати в холодильну камеру.

Інструкція з опломбування шаф з продуктами:

1. Заповнити поля ДАТА і ПІДПИС на пломбі-наклейці;

2. Наклеїти пломбу-наклейку на суху очищену поверхню;

3. Сфотографувати встановлену пломбу наклейку

Інструкція з опломбування вітрин:

1. Заповнити поля ДАТА і ПІДПИС на пломбі-наклейці;

2. Наклеїти пломбу-наклейку на суху очищену поверхню;

3. Сфотографувати встановлену пломбу наклейку

Відгуки ресторанів по роботі з нашою наклейкою:

Аліна, менеджер ресторану Piccolino:

- "треба було опломбувати холодильні шафи. Після тестування наклейки залишилися задоволені результатом і замовили 400 шт. Замовлення відправили вже на наступний день."

Юлія, менеджер ресторану В Ребро:

- "як тільки стала адміністратором ресторану, прийняла рішення наклеювати наклейки на гастроемкости і тару з заготовками. Спочатку замовили 200шт. на пробу, а вже через місяць замовили 1000 шт. з логотипом ресторану. Результатом задоволені."

Замовляйте пломби-наклейки для холодильників і холодильних камер у нас на сайті: ЗАМОВИТИ

Чекаємо ваших замовлень!)

Враховуючи розширення ринку застосування сейф-пакетів та необхідність передавати їх через кур'єрів та співробітників сервісних служб пропонуємо вашій увазі сейф-пакет з відривними талонами на яких дублюється номер пакету. Це значно спростить контроль переміщення відправлень.

Наприклад: Перший відривний талон з номером сейф-пакета ви залишаєте у себе. Другий талон при передачі сейф-пакету відриває представник першої кур’єрської служби. Третій талон відриває представник другої кур’єрської служби. Таким чином впродовж всього руху транспортування сейф-пакету усі учасники ланцюга поставки мають безумовні докази транспортування ваших цінностей, а безліч ступеней захисту самого сейф-пакету гарантують безпеку збереження.

Три відривних талони на сейф-пакеті гарантують можливість передачі сейф-пакета між службами поштового зв’язку або кур’єрськими службами 3 рази!

Також, враховуючи все більшу присутність в Україні англомовної аудиторії, та стрімку зростання відправлень за межі країни ми підготували для вас двомовну (україно-англійську) версію сейф-пакету. Усі надписи на сейф-пакеті продубльовано англійською мовою.

Придбати ці сейф-пакети можна: Тел: (044)503-04-95 або на електронну пошту: plomba-info@ukr.net

Чекаємо на ваші замовлення!)

фото на новость

Шановні партнери! Починається період відпусток, проте хтось залишається на робочому місці.

Для вас ми підгототували серію #літніновини!

Новина № 1. Як опломбувати авто?

Необхідність опломбувати авто може бути викликана різними чинниками:

- поміщення на штрафмайданчик;
- авто залишається у відкритому паркінгу або на стоянці (поки ви прямуєте на відпочинок);
- з питань безпеки (виключення потрапляння сторонніх осіб до салону):
- обмеження доступу до двигуна та багажника, тощо.

Для цього не потрібно кілометр дроту, та жменя свинцевих пломб. Досить 5-7 контрольних номерних пломб-наклейок (індикаторних стікерів).

Пломби руйнуються при спробі відклеювання та підробити  їх неможливо. Що важливо, слідів на поверхні авто такі пломби не залишають, а вартість контрольних пломб трохи більше 1 гривні!

Замовити продукцію можна тут: https://control.in.ua/uk/samokleyaschiesya-plombyi/plomba-nakleyka-harant.html, а отримати зразки та протестувати їх безкоштовно у нашому офісі або замовившо зразки на plomba-info@ukr.net з приміткою "зразки".

Далі буде!

AVTO plomba1

 

AVTO plomba2

 

Ні, ми не жартуємо! Реальна пломба-наклейка з номером нанесеним лазером (неможливо зтерти/підмінити) і написом "УВАГА! ОПЛОМБОВАНО!" всього за 60 копійок.

При відклеюванн пломба залишає слід на поверхні, проявдяєтсь напис OPEN/VOID. Ідеально підходить для опломбування палет, коробок та архівних боксів.

Замовляйте прямо зараз в нашому магазині...

З огляду на ваші побажання, ми прийняли рішення виготовити наш стандартний пенал дня ключів в червоному кольорі!

Це рішення відмінно підійде для запасних ключів від аварійних дверей та пожежних сходів.

Технічні характеристики залишилися незмінними, як і раніше це кілька способів опломбування: контрольна пломба МІНІСИЛ, пломба-наклейка або відбиток печатки на пластиліні.

penalREDnews

Чекаємо на ваші замовлення!

ЗАМОВИТИ В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ

28 березня о 10.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему:  “ВИБОРИ-2019:  Ризики та виклики: захист прав виборців, захист бюлетенів, виборчих скриньок та протоколів“.

Спікери:

  • Олексій Кошель,  генеральний директор Комітету Виборців України;
  • Ростислав Цирень, президент Асоціації  виробників систем опломбування (АВСО);
  • Роман Поленок, виконавчий секретар АВСО.

Асоціація виробників систем опломбування (АВСО) презентує технологію забезпечення контролю бюлетенів,  виборчих скриньок та  протоколів дільничних виборчих комісій. Зокрема, журналістам буде повідомлено про результати роботи членів АВСО по забезпеченню ТВК засобами опломбування,  озвучені можливі загрози фальсифікацій у виборчому процесі та методи протидії. Представники ЗМІ також зможуть наочно ознайомитись з технологіями застосування сучасних засобів опломбування, результатами їх використання у різних країнах (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал).

Телефони: +38 050 469 21 64 (КВУ), +38 050 331 34 86 (АВСО). Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Детальніше читайте на УНІАН: https://press.unian.ua/event/10001055-vybory-2019-riski-i-vyzovy-zashchita-prav-izbirateley-zashchita-byulleteney-izbiratelnyh-urn-i-protokolov.html

Запрошуємо Вас взяти участь у Конференції «НАЛИЧНОЕ ДЕНЕЖНОЕ ОБРАЩЕНИЕ: BANKING & RETAIL», яка відбудеться 5 березня 2019 року в Києві (готель Premier Hote RUS).

На конференції виступить президент АВСО з доповіддю: "Автоматизация управления НДО" с использованием QR-кодов и штрих-кодов при опломбировании/опечатывании объектов".

Зокрема, будуть розглянуті питання:

– доробка ДСТУ 4551-2006 “Пломби індикаторні. Стійкість до маніпулювання”;

– впровадження пломб із штрих-кодами / QR-кодами;

– опломбування інкасаторських сумок, пластикових контейнерів, ATM-касет, візків, автомашин тощо;

– досвід використання сейф-пакетів в готівковому обігу.

Програма та реєстрація

Будемо раді бачити Вас!

Шановні клієнти та партнери!

Повідомляємо що силова пломба ТИТАН знову в наявності на нашому складі. Ця пломба має сертифікат відповідності ISO 17712 (пломби високої надійності) та зарекомендувала себе як виключно надійний пристрій для опломбування контейнерів, складів та транспорту.

Також нагадуємо що вже зараз можна замовити на нашому сайті антимагнітні пломби-наклейки МагНЕТ. МагНЕТ – це перевірений спосіб уловлювання магнітного поля в поєднанні з надійною пломбою наклейкою.

titan magnet

Вже скоро в нашому інтернет-магазині з'явиться антимагнітним пломба - наклейка «МагНЕТ»!

Якісна та перевірена роками технологія уловлювання магнітного поля в поєднанні із сучасною пломбою-наклейкою гарантують чіткість спрацьовування при порозі чутливості в 100 мікро Тесла, а матеріал пломби-наклейки унеможливить підміну пломби.

Антимагнітним пломба-наклейка МагНЕТ з'явиться в продажу в інтернет-магазині вже з 1 листопада, але замовити її у наших менеджерів можна вже зараз!

Телефонуйте!

044-503-04-95

(050) 352-70-81

(096) 816-82-78

(063) 304-26-92

Magnet NEWS

У однієї поважної компанії внаслідок халатності персоналу виникла негайна потреба в засобах опломбування, які є важливою складовою технологічного ланцюга. Робота компанії опинилась під загрозою. О 16:00 компанія запросила у ТМ ТЕХНОЛОГІЇ ОПЛОМБУВАННЯ можливість виконати термінове замовлення на виготовлення пломби-наклейки і вже о 18:00 продукцію було доставлено кур’єром до замовника.

Не забувайте замовляти пломби заздалегідь, але якщо виникне негайна потреба в опломбувальних пристроях наша компанія іде назустріч і виконає ваше замовлення у найкоротший термін.

Ваші ТМ «Технології Опломбування»

mashinaskoroy

Ви думаєте, що паперова наклейка вирішує проблему контролю? Даремно! Тепер є і бюджетний варіант! Пломба-наклейка Гарант розміром 35х20 мм.

Це та ж сама ефективна пломба наклейка Гарант, тільки меншого розміру, достатнього, щоб можна було опломбувати будь-які особисті об'єкти (ноутбук, шафа, тумбу, сейф, і т.і.). Пломба-наклейка не залишає слід на поверхні при відклеюванні, а приховане зображення проявляється при відклеюванні на самій наклейці.

garant3520 

Замовляйте! Кількість обмежено.

Ваші ТМ "Технології Опломбування"

Представляємо вам апгрейд нашого сайту! Ми врахували ваші побажання та рекомендації і тепер можемо запропонувати вам не тільки ознайомиться з реальними цінами, а й оформити замовлення.

Які поліпшення були проведені:

- додана вкладинка "МАГАЗИН" де ви можете ознайомитись з товаром який є в наявності, подивитися його актуальну ціну, характеристики та зробити замовлення;

- додана карта проїзду до нашого офісу;

- на головній станиці розширено розділ "Найпопулярніші пломбувальні пристрої";

- у вкладці «новини дня» тепер зручніше переглядати останні новини компанії, акції та розпродажі;

- відредагований розділ "Що Вам необхідно опломбувати / опечатати, проконтролювати? Зробіть вибір і ми допоможемо Вам вирішити проблему." Додані актуальні товари для вирішення вашої проблеми;

- дотримуючись тенденцій ми додали номери мобільних телефонів для того щоб ви могли спокійно з нами зв'язатися з ваших мобільних пристроїв;

- в категорії "продукція" товар представлений у вигляді фото та опису.

Так само в майбутньому ми будемо постійно проводити оновлення для того щоб у вас все було під контролем!)

Ваші ТМ "Технології опломбування"

Все частіше стикаючись з проблемою розміщення додаткової інформації на пломбі-наклейці для клієнтів, ми прийшли до висновку, що навіть на звичайні речі можна поглянути нестандартно.

Пропонуємо вам ознайомитися з пломбою-наклейкою Гарант 53х53 мм з нестандартним розміщенням інформації.

Пломба-наклейка ГАРАНТ

При такому розміщенні текстової та графічної інформації можливо максимально використовувати всю площу наклейки, а при відклеюванні, захисний напис СТОП STOP (який є унікальним) проявляється уздовж лінії наклеювання, що покращує його зчитування. Така пломба-наклейкана об'єкті, привертає більше уваги, тим самим зменшуючи ризик випадкового відкривання.

Вартість пломби наклейки: від 0,90 грн. з ПДВ

ТМ "Технології Опломбування" звертає вашу увагу на готове рішення для піццерій та компаній кетерінгу: гарантійний стікер «ЩИТ»! Гарантійний стікер виключає можливість підміни та несанкціонованого відкриття, а клієнти оцінять ваше піклування про їх безпеку. З рішенням ви можете ознайомитися в відео.

Шановні партнери! Контейнерна пломба знову у продажу!

Титан+ - вдосконалена силова пломба болтового типу (bolt seal). Має класичну двокомпонентну конструкцію, корпус з високоякісної нержавіючої сталі покритий пластиком.

Для замикання і одночасного пломбування складських приміщень, авіаційних, автомобільних, залізничних і морських контейнерів, інших об'єктів, що мають діаметр пломбувальних отворів не менше 10 мм і не більше 20 мм. Відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 17712. При замовленні від 100 штук - логотип безкоштовно. Ціна - від 16,8 грн.!

 Контейнерна пломба ТИТАН+

 

Шановні клієнти! ТМ "Технології опломбування" приєднується до акції «ЧОРНА ПЯТНИЦЯ», але у нас вона буде тривати до повного розпродажу. У наявності як відомі види пломб, так і такі, що не мають аналогів в Україні. Кількість обмежена! Замовляйте! Тел. +38-044-503-04-95 Ел. пошта: plomba-info@ukr.net

Акції на пломби

 

ТМ ТЕХНОЛОГІЇ ОПЛОМБУВАННЯ продовжує розширювати асортимент продукції та представляє вам новий пломбувальний скотч ГЧС! Скотч має унікальний дизайн який не має аналогів в Україні, послідовну нумерацію, та надійну клейову основу. Рулон має розмір 50 мм х 50 м та має перфорацію кожні 200 мм.

Пломбувальний скотч ГЧС

Останні півроку ТМ «Технології Опломбування» займалася розробкою нових видів пломб-наклейок та гарантійних стікерів. З гордістю пропонуємо вашій увазі нові пломби-наклейки – ОПТІМА та ЩИТ!

Пломба – наклейка "ОПТІМА" виготовлена з унікального матеріалу, який гарантовано руйнується при спробі відклеювання. Пломба-наклейка «ЩИТ» при відклеюванні проявляє надпис, та залишає сліди на поверхні.

Новинки мають унікальну технологію виготовлення, яка дозволяє в найкоротші терміни робити наклейки різних форм та розмірів найменшими тиражами.

Обидві пломби-наклейки використовуються для опечатування техніки, для захисту документів, забезпечення контролю доступу, а також для маркування та ідентифікації продукції та товарів. Всі вироби мають унікальну послідовну нумерацію нанесену способом, що виключає можливість маніпулювання та підробки.

Та найголовніша перевага – ціна. Повноцінні номерні пломби-наклейки будуть коштувати в залежності від розміру від 0,12 грн. з ПДВ!

Пломба-наклейка ОптимаПломба-наклейка Щит

На виставці були представлені новинки в галузі доставки відправлень від різних українських компаній. Зокрема, НОВА ПОШТА заявила про поглиблену розробку мобільного додатку і оптимізації логічних ланцюжків для електронної комерції. УКРПОШТА представила новинку - SMARTBOX! Це новий вид послуги, коли ціна за пересилку включена у вартість упаковки.

ТМ "ТЕХНОЛОГІЇ ОПЛОМБУВАННЯ" презентувала пломби-наклейки БАСТІОН-М і нову саморуйнівну пломбу ФАСТ. Особливістю цих виробів будуть невеликі розміри і гарне співвідношення ціна / якість. Так само, був представлений новий пломбувальний скотч. Всі новинки скоро надійдуть у продаж. Слідкуйте за анонсами!

Виставка пломб на eDelivery Expo 2017

15 червня в НСК «Олімпійський» пройде перша професійна подія, цілковито присвячена логістиці для e-commerce -

eDelivery Expo 2017

Вперше на одному майданчику зберуться гравці ринку, які формують нову унікальну галузь доставки для e-commerce: торговельні e-commerce проекти, служби доставки, а також сервісні компанії, які створюють інфраструктуру і обслуговують ринок логістики.

Промислова спілка України ТМ «Технології опломбування» представить новинки ринку технологій опломбування / опечатування, а також ефективні логістичні рішення зі зберігання та транспортування товарів.

Шановні клієнти!

У зв’язку з модернізацією виробництва ми маємо змогу знизити ціни на популярну пломбу – наклейку ГАРАНТ 100х30 мм.

Нагадуємо, що пломба-наклейка Гарант дієво контролює доступ до об'єктів, які не мають провушин, та не залишає слідів на поверхні при відклеюванні. Крім того, наші пломби неможливо підробити, оскільки при спробі відклеювання проявляється надпис стоп stop

Пломба-наклейка Гарант

Шановні партнери! У зв'язку з тим, що наш офіс знаходиться у безпосередньому сусідстві з основною ареною ЄВРОБАЧЕННЯ 2017 (100 метрів від МВЦ), під час проведення заходів у робочі дні 3-5 та 10-12 травня очікуємо проблеми з дорожнім трафіком. Просимо завчасно спланувати забезпечення засобами опломбування/опечатування.

ЄВРОБАЧЕННЯ 2017

Шановні клієнти! ТОВ «Промислова спілка України» ТМ "Технології опломбування" починає акцію з ліквідації складських запасів.

Акція по распродажу пломб

ПЕРЕЛІК ТОВАРІВ ТА ПРАЙС-ЛИСТ

Постскриптум. На ваші прохання були знижені ціни на пломби МІНІСІЛ. Відтепер найменшу пломбу-наклейку ФАСТ та найменшу пластикову пломбу МІНІСІЛ ви можете купити за ціною - від 0.30 грн за шт.

Пропонуємо вашій увазі нову пломбу-наклейку на саморуйнівній основі – ФАСТ! Пломба – наклейка "ФАСТ" використовуються для опечатування техніки, для захисту документів, забезпечення контролю доступу, а також для маркування та ідентифікації продукції та товарів. Етикетка має саморуйнівну основу, яку неможливо відновити після відклеювання. Може використовуватися в умовах підвищеної вологості на будь яких поверхнях.

 

Пломба-наклейка ФАСТ

Пенал для ключів зі знижкою усього лише за 20 грн. з ПДВ! Поспішайте, кількість обмежена!

Опис:

Після опломбування відкрити пенал без порушення пломби неможливо, що надійно захищає ключі від несанкціонованого доступу і дозволяє легко розмежувати відповідальність персоналу. Якісний пластик витримує до 5000 відкривань.

До порівняння - металевий тубус такого розміру коштує від 140 гривень!

ЗАМОВЛЯЙТЕ!

Пенал для ключів

 Верховна Рада України 08.09.2016 прийняла в першому читанні за основу законопроект №4194, який скасовує обов'язкове використання печаток юридичними особами і фізособами-підприємцями. В законодавстві України вже прописано, що печатки використовуються на добровільній підставі. ЗОКРЕМА, ЗАКОНОПРОЕКТ ПЕРЕДБАЧАЄ…

Звертаемо вашу увагу, що відтепер паперова стрічка з нанесеною печаткою не несе жодної юридичної сили, тому використовуйте надійні та перевірені пломби-наклейки або номерні пластикові пломби!

Ні печатям, тільки пломби

 Шановні партнери! ТОВ «ПСУ» запрошує Вас на найбільшу агропромислову виставку СНД і Східної Європи АГРО 2016!

Наш стенд ви можете знайти в павільйоні № 3.

На стенді буде представлена продукція, яка вже зарекомендувала себе в агросекторі України, а також нові перспективні вироби. Зокрема, відбудеться прем'єра нової пломби-наклейки, яка зарекомендувала себе як альтернатива вже перевіреної пломби-наклейки ГАРАНТ. Також буде представлена нова універсальна пластикова пломба АРКАН, яка не має конкурентів по співвідношенню ціна-якість!

XXVII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016» відбудеться 8-11 червня 2016 у Києві, «Експоцентр України», Пр-т Академіка Глушкова, 1

 

 

Пломби на АГРО-2016

День фахівця з безпеки - міжгалузеве свято, що об’єднує всіх учасників ринку, професіоналів галузі безпеки в широкому сенсі слова. Свято відзначається з 2005 року.

І ХАЙ У ВАС ВСЕ БУДЕ ПІД КОНТРОЛЕМ!

Промислова спілка України на ТрансУкраїна 2015

Компанія «Промислова спілка України» (ТМ «Технології опломбування») запрошує Вас взяти участь у головній події транспортної тематики - Міжнародній спеціалізованій виставці «ТрансУкраїна 2015». Виставка відбудеться 27-29 жовтня в найсучаснішому виставковому центрі Києва - Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр-т, 15).
«ТрансУкраїна» - найбільша в Україні спеціалізована міжнародна виставка, що представляє всі можливості транспортного комплексу, нові логістичні технології та послуги.
ВПЕРШЕ на виставці буде представлена експозиція «ХОЛОДОВИЙ ЛАНЦЮГ».

29 вересня відбулась прес-конференція Комітету виборців України спільно з Асоціацією виробників систем опломбування.
Крім вже відомих технологій опломбування виборчих скриньок номерними пластиковими пломбами та пересилання оригіналів протоколів з результатами виборів в сейф-пакетах, було запропоновано можливість контролю за бюлетенями як до виборів, так і під час їх доправлення з дільничних комісій до ТВК: використання ПЛОМБ - НАКЛЕЙОК. Ця технологія забезпечує високий рівень захисту там, де неможливе використання пластикових пломб (відсутність отворів).

Ознайомитися з новою технологією ви можете у відео виступу президента АВСО. 

Прес-конференція Комітету виборців України спільно з Асоціацією виробників систем опломбування

Одна з найбільших компаній України після переходу на сучасні системи опломбування для контролю раціонального використання ПММ, скоротила "витрати" палива на 30 000 літрів на місяць! Досягти такого рівня скорочення втрат можливо при грамотному використанні сучасних технологій опломбування! ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ!

Опломбування допоможе скоротити витрати

Шановні клієнти!

Для вашої зручності, ми запускаємо мобільну версію сайту! Тепер переглядати наш сайт стало ще зручніше зі смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв! Завжди ваші, ТМ «ТЕХНОЛОГІЇ ОПЛОМБУВАННЯ»

Представляємо вашій увазі нову індикаторну пластикову пломбу «АРКАН»! Відсутність металевої вставки в замку компенсується двома точками замикання, завдяки яким пломба має високу криміналістичну стійкість, при цьому значно дешевше аналогів.

Новинка! Пластикова пломба АРКАН

Шановні партнери! ТОВ «ПСУ» візьме участь у найбільшій агропромисловій виставці СНД і Східної Європи АГРО 2015!
Очікується понад 1000 учасників з 20 країн. XXVII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015» відбудеться 3-6 червня 2015 у Києві,
"Експоцентр України",
Пр-т Академіка Глушкова, 1
Не пропустіть найважливішу подію в АПК України.

Наш технічний відділ продовжує розробляти нові сучасні системи опломбування для нетипових об'єктів. Новинка вже набула фізичної форми й пройшла тестування в реальних умовах.

Представляємо вам нову контрольну пластикову пломбу «Омега» з металевою вставкою.

Гарантія якості і ефективність пломб типу «Омега» підтверджені сертифікатом відповідності ДСТУ 4551: 2006 «пломби індикаторні…»

Індикаторна пластикова пломба

Шановні клієнти!

Запрошуємо вас на наш канал на YouTube!

https://www.youtube.com/user/TheSecuritySeals

Будьте у курсі останніх новинок та розробок у світі сучасних технологій опломбування та опечатування!

 
 

Все під контролем!

Обратный звонок

Помилкове введення
Помилкове введення