Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пломба-наклейка Щит 60х20

Рейтинг:
при замовленні від 1 уп. - грн. з ПДВ
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 1 уп. (100 шт.)
Колір:
Ціна: 0.00 грн
Кількість:
Пломба-наклейка Щит 60х20 Пломба-наклейка Щит 60х20

Опис пломби наклейки Щит 60х20

Спеціальна технологія виготовлення матеріалу пломби-наклейки робить неможливим її відклеювання без видимих ​​слідів. При відклеюванні на пломбі-наклейці з'являється напис (OPEN/VOID).

Пломба-наклейка має високі адгезивні властивості, а її матеріал витримує великі перепади температур.

Номерні пломби-наклейки призначені для контролю доступу до об'єктів, які вимагають дотримання режиму зберігання і які неможливо опечатати стандартними засобами пломбування: коробки, ящики, сейфи, комп'ютери, АТМ- касети та інше. Також пломби-наклейки є універсальним маркувальних та ідентифікаційним засобом.

Характеристики пломби-наклейки

Матеріал поліестер
Розміри 20х60 мм
Колір червоний
Порядковий номер 7 цифр
Нанесення логотипу від 18000 шт.
Температура наклеювання не нижче 0 ° С
Сліди на поверхні об'єкту при откреіваніі залишає
Температура використання від -50ºС до + 60ºС
Установка вручну
Упаковка по 1000 штук в упаковці, блоками по 10 шт., в рулоні

 

Інструкція по застосуванню пломби-наклейки

Опломбування відбувається легко і швидко, шляхом накладення пломби-наклейки на ділянку можливого доступу. при спробі відкривання об'єкта - на пломбах-наклейках в місці відклеювання проявляються індикаторні написи OPEN / VOID, які легко виявляються візуально і зберігаються при спробі повторного наклеювання.

УВАГА! Пломби-наклейки необхідно зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, захищеному від прямих сонячний променів. Перед опечатуванням при низьких температурах навколишнього середовища пломби-наклейки необхідно тримати в теплому місці (наприклад, внутрішню кишеню одягу). Написи на пломбі потрібно робити перед її наклеюванням.

У разі виявлення слідів розтину пломби або ознак її руйнування, зняття необхідно проводити в присутності спеціально створеної комісії із складанням акта в & nbsp; довільній формі або в порядку, встановленому організацією, яка застосовує пломби. Зняті з об'єкта пломби і оформлені документи упаковуються в конверт і направляються на експертне дослідження. Ті ж дії необхідно зробити і в разі виявлення недостачі вантажу, цінностей.

 

Категорія: пломби-наклейки

КОНТАКТИ ДОСТАВКА СПОСОБИ ОПЛАТИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

(050) 331-34-86

(096) 816-82-78

plomba-info@ukr.net

Доставка Новою Поштою до відділення.

- Безготівковий;
- Готівкою (післяплата у перевізника або при самовивозі);

згідно Закону України «Про захист прав споживачів» строком 14 днів. Вартість повернення за домовленістю.

 

 

Отзыв
SergFom,
Искали самые дешевые пломбы-наклейки. Используем их на системных блоках, видеокартах, материнских платах. Поэтому покупаем только большими объемами. А тут чем больше берешь, тем дешевле выходит
SetlanaDolenko,
Мы на производстве начали использовать пломбы наклейки, чтобы избежать проблем с сотрудниками. Сколько бы они не пытались обмануть, пломба всегда показывает их попытки вскрыть ящики с продукцией. Иногда до людей просто не доходит, что невозможно снять пломбу наклейку не повредив ее. А производителю спасибо, что делают качественные пломбы по доступной цене.
Company MAXXmarketing GmbH
 
 

Все під контролем!