Технології опломбування та опечатування

 

vodafone (050) 331 34 86 kyivstar (096) 816 82 78 

plomba-info@ukr.net

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пломба-наклейка Щит 60х20

Рейтинг:
при замовленні від 1000 шт - грн. з ПДВ
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - 1 уп. (1000 шт.)
Ціна: 0.00 грн
Кількість:

Опис пломби наклейки Щит

Спеціальна технологія виготовлення матеріалу пломби-наклейки робить неможливим її відклеювання без видимих ​​слідів. При відклеюванні на пломбі-наклейці з'являється напис (OPEN/VOID), а наповерхні опломбованого об'єкту залишається слід від наклейки.

Пломба-наклейка має унікальну технологію виготовлення, яка дозволяє в найкоротші терміни робити наклейки різних форм і розмірів невеликими тиражами.

Номерні пломби-наклейки "Щит" призначені для контролю доступу до об'єктів, які вимагають дотримання режиму зберігання і які неможливо опечатати стандартними засобами пломбування: коробки, ящики, сейфи, комп'ютери, АТМ- касети та інше. Також пломби-наклейки є універсальним маркувальних та ідентифікаційним засобом.

Характеристики пломби-наклейки Щит

Матеріал поліестер
Стандартні розміри 60х20 мм
Колір червоний
Порядковий номер 7 цифр
Нанесення логотипу від 1000 шт.
Температура наклеювання не нижче 0ºС
Сліди на поверхні об'єкту при відклеюванні залишає
Температура використання від -50ºС до + 60ºС
Установка вручну
Упаковка по 1000 штук в упаковці, блоками по 10 шт.

 

Інструкція по застосуванню пломби-наклейки Щит

Опломбування відбувається легко і швидко, шляхом накладення пломби-наклейки на ділянку можливого доступу. при спробі відкривання об'єкта - на пломбах-наклейках в місці відклеювання проявляються індикаторні написи OPEN / VOID, які легко виявляються візуально і зберігаються при спробі повторного наклеювання.

УВАГА! Пломби-наклейки необхідно зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, захищеному від прямих сонячний променів. Перед опечатуванням при низьких температурах навколишнього середовища пломби-наклейки необхідно тримати в теплому місці (наприклад, внутрішню кишеню одягу). Написи на пломбі потрібно робити перед її наклеюванням.

У разі виявлення слідів розтину пломби або ознак її руйнування, зняття необхідно проводити в присутності спеціально створеної комісії із складанням акта в довільній формі або в порядку, встановленому організацією, яка застосовує пломби. Зняті з об'єкта пломби і оформлені документи упаковуються в конверт і направляються на експертне дослідження. Ті ж дії необхідно зробити і в разі виявлення недостачі вантажу, цінностей.

 

Відеоогляд пломби-наклейки Щит

 

 

Категорія: пломби-наклейки

 

КОНТАКТИ ДОСТАВКА СПОСОБИ ОПЛАТИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

(050) 331-34-86

(096) 816-82-78

plomba-info@ukr.net

Доставка Новою Поштою до відділення.

- Безготівковий;
- Готівкою (післяплата у перевізника або при самовивозі);

згідно Закону України «Про захист прав споживачів» строком 14 днів. Вартість повернення за домовленістю.
Отзыв
Anik,
Требовались пломбы наклейки на средства измерения, чтобы клиенты не манипулировали показателями данных. Их всех пломб остановились на номерных пломбах-наклейках ""Щит"". Можно брать много. Хорошая цена. Превосходное качество
Company MAXXmarketing GmbH
 
 

Все під контролем!